UygunFiyat

Seyahat Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 17 MB
  • Version 3.0.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Teknasyon
Android cep telefonunuza indireceğiniz UygunFiyat mobil uygulamasında uygun fiyata uçak bilet bulabilirsiniz.

Oldukça pratik bir seyahat uygulaması olan Uygun Fiyat mobil uygulaması ile yeni seyahat planları yapabilirsiniz. Türk Hava Yolları, Atlasglobal, Borajet, SunExpress ve daha bir çok hava yolu şirketinin uçuş biletlerini karşılaştırarak kolayca satın alabilir veya rezervasyon yapabilirsiniz.

Bu pratik uçak bileti uygulaması; 900?den fazla havayolu firmasının yurt içi ve yurt dışı uçuş seçeneklerini incelemenize, bilet fiyatlarını karşılaştırmanıza, rezervasyon yapmanıza ve kredi kartınızla satın almanıza imkân sağlar. Uygun Fiyat uygulamasından bilet satın aldığınızda; bilgiler size SMS ve e-posta yoluyla hemen gönderilir. Böylece, biletinize ait detayları ve satın alma işleminin başarılı olduğunu rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Tüm işlemler SSL güvenlik kontrolü ile korunur. Bu da seyahat uygulamanızı daha kaliteli bir hale getirir. Hızlı, kolay ve güvenli satın alma işlemleri yaparak akıllı cep telefonunuzu daha verimli hale getirebilirsiniz. Farklı hava yollarının tüm seferleri tek ekranda görerek kendinize işlem kolaylığı sağlayabilirsiniz. Banka kartı veya kredi kartı ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz. İç hatlar ve dış hatlar için gidiş dönüş biletlerinizi ayrı hava yollarından seçebilirsiniz. Seyahatleriniz artık Android  mobil cihazınız güvencesindedir. 

UygunFiyat indir